clear

logo

4 شب پاريس + 4 شب برلين + 3 شب وين

4 شب پاريس + 4 شب برلين + 3 شب وين

تهران پاريس + برلين + وين
شروع از : 3,790,000 تومان
پیشنهاد ما
flight_takeoff شروع تور : سه شنبه 31 مرداد 1396
flight_land پایان تور : سه شنبه 31 مرداد 1396
flight نوع سفر : هوایی
local_hotel مدت اقامت : 11 شب
pin_drop شهر مبدا : تهران
pin_drop شهر مقصد : پاريس + برلين + وين
phone 02122744744
near_me 09197865860
mail_outline info@faraztehran.com
map تهران - تجریش - مرکز خرید تندیس - طبقه دوم اداری غربی - واحد205
done مدارک لازم :
یک قطعه عکس 6*4- حداقل اعتبار پاسپورت 7 ماه میباشد
done خدمات :
اخذ ويزاي شنگن بيمه ي مسافرتي سامان تا سقف پنجاه هزار يورو پوشش حوادث اقامت در هتل هاي چهار ستاره همراه با صبحانه پرداخت تمام هزينه هاي رفت و برگشت فرودگاهي با اتوبوس هاي توريستي اهداء نقشه شهر ها و مدارك مورد نياز سفر و يك كيف مدارك زيبا به عنوان يادبود گشت و گذار در شهر با اتوبوس هاي مجهز به سيستم تهويه هوا . و ده ها خدمات شگفت انگيز ديگر در طول مسير براي تجربه سفري بي نظير و به ياد ماندني... نكته: عوارض خروج ازكشور به عهده مسافرين است. درخصوص سفارتهائي كه نياز به ترجمه مدارك مي باشد، هزينه دارالترجمه به عهده مسافرين محترم مي باشد.
done توضیحات :

تور فرانسه-آلمان - اتريش :

فرانسه جايي كه تفاوت را از جنبه ي ديگري حس مي كنيد. رنگ ها، ساختار معماري، كافه ها، رستوران ها، همه و همه جلوه اي متفاوت دارند. خيابان شانزه ليزه ي معروف و رنگارنگ كه تجلي جامعه ي مدرن شهري و زندگي بورژوازي مي باشد، از يك سو به ميدان شارل دوگل و از ديگر سو به ميدان كنكورد ختم مي شود. ميدان كنكورد نيز از باغ توئيلري و ستون هاي مصري تشكيل شده است به طوري كه با ادامه ي باغ به موزه ي لوور مي رسيم. موزه اي بزرگ با شهرت جهاني كه بخش هاي بسياري از آن مربوط به تاريخ باستاني ايران مي باشد. مگر مي شود از پاريس گفت و برج ايفل را به فراموشي سپرد؟ هرچند كه براي بالا رفتن از اين برج بايد ساعتها در صف ايستاد ولي اين ارزش را دارد كه يك بار امتحان كنيد. در پاريس كه هستيد چرا نبايد به محله هاي سن ميشل و سن ژرمن سري بزنيد؟ جايي كه خواستگاه بسياري از نويسندگان و هنرمندان فرانسوي است و يا محله ي مدرن لادفانس كه به نيويوركِ پاريس معروف است. محله اي با آسمان خراش ها و برج هاي سر به فلك كشيد ه كه ساعت ها ذهن شما را به روياپردازي مشغول مي كند.اسپانيا، كشوري كوهستاني، چندزبانه و با آب و هواي مديترانه اي است كه در غرب اروپا واقع شده است. مهمترين شهرهاي اسپانيا عبارتند از مادريد، بارسلون، مالاگا، گرانادا، و سويل .اسپانيا كشوري دموكراتيك و توسعه‌يافته با پيشينه تاريخي غني است ، كه هر گردشگري آرزوي سفر به آن را دارد اتريش كشوري سر سبز و زيبا در اروپا است كه مهد تمدن موسيقي ومعماري دنيا محسوب مي‌شود. اتريش يكي از كشورهاي اروپاي غربي. اين كشور از شمال با آلمان و جمهوري چك، از شرق با اسلوواكي و مجارستان، از جنوب با ايتاليا و اسلووني و از غرب با سوئيس وليختنشتاين هم‌ مرز است. شهر وين پايتخت و بزرگترين شهر اتريش و نهمين شهر بزرگ اتحاديه اروپا است. قدم زدن در بزرگ‌ترين شهر اتريش كه ملقب به شهر موسيقي است همانند قدم زدن در زمان و گردش در يك كلاس درس است. وين محل تلاقي گذشته و آينده است. شكوه باستاني آن مشتمل بر قصرها و باغ هاي مجلل سلطنتي ، معماري داخلي چشم نواز باروك و ميدان ها و آب نماهاي زيبا است. ازسوي ديگر وين يكي از پوياترين شهرهاي اروپاست. رد پاي موتزارت، بتهوون، هايدن، شوبرت و والتز و آهنگ‌هايشان را در گوشه و كنار اين شهر مي‌توان يافت. جمهوري چك محل برخورد تمدن هاي اروپايي ناميد . اين كشور در قلب اروپاي مركزي قرار دارد و داراي منابع طبيعي و فرهنگي منحصر به فردي است. جمهوري چك را رشته كوههاي بسياري احاطه كرده است كه بيشتر مرز را تشكيل مي دهد . وجود نقاط گردشگري فراوان در چنين منطقه كوچكي حتي در اروپا نيز استثنائي است . محيط شهرها ، دهكده ها و چشمه هاي آب معدني چك همواره باعث جذب گردشگر از تمام نقاط دنيا بوده است. در ادامه به آلمان خواهيد رفت؛ كشوري چهار فصل كه از جاذبه هاي طبيعي وتاريخي غني برخورداراست و بهاري دل انگيز دارد. برلين پايتخت كشور آلمان و بزرگ ترين شهر ، هم از لحاظ جمعيت و هم از لحاظ مساحت در كشور آلمان است . برلين شهري ست كه تولد دوباره اش در برج هاي بلند و ساختمان هاي مدرنش پيداست ، برج سيصد و شصت متري مخابراتي ميدان الكساندر با رستوران گردانش ، خيابان معروف و بزرگ اونتردن ليندن كه از دروازه برندنبورگ شروع مي شود نيز تركيبي ست از معماري جديد و قديم .برلين شهر موزه ها ، شهر آثار قديمي و كلكسيون هاي جديد و فستيوال هاي فيلم ، پارك ها ، رستوران ها و در نهايت شهر توريست هاست.

برنامه سفر :

 • روز اول : حضور در فرودگاه امام خميني جهت پرواز به فرودگاه پاريس با پرواز ايران اير، انتقال به هتل
 • روز دوم : گشت شهري پاريس همراه با راهنماي محلي و فارسي زبان
 • روز سوم : گشت شهري پاريس بازديد از موزه ي لوور و قايق سواري به روي رودخانه ي سن همراه با راهنماي محلي و فارسي زبان
 • روز چهارم : وقت آزاد
 • روز پنجم : صرف صبحانه و انتقال به فرودگاه جهت پرواز از پاريس به برلين، انتقال به هتل
 • روز ششم : گشت شهري برلين همراه با راهنماي محلي و فارسي زبان
 • روز هفتم : وقت آزاد
 • روز هشتم : وقت آزاد
 • روز نهم : صرف صبحانه ، انتقال به فرودگاه جهت پرواز از برلين به وين ، انتقال به هتل
 • روز دهم : گشت شهري وين همراه با راهنماي محلي و فارسي زبان
 • روز يازدهم : گشت شهري وين و بازديد از كاخ شونبرون همراه با راهنماي محلي و فارسي زبان
 • روز دوازدهم: حضور در لابي هتل جهت انتقال به فرودگاه و پرواز به تهران با هواپيمايي ايران اير

نرخ :

درجه هتل 4 ستاره
دو تخته 2990 يورو + 3/790/000 تومان
يك تخته 4190 يورو + 3/790/000 تومان
اطفا ل 4 تا 11 سال با تخت 2790 يورو + 3/490/000 تومان
اطفا ل 2 تا 4 سال بدون تخت 1190 يورو + 3/490/000 تومان

قيمت ها براي هرنفر مي باشد

ارسال 50%از كل مبلغ هنگام رزرواسيون ضروري مي باشد

نرخ اطفال ( زير 2 سال) : 10٪ ارزي + 10٪ ريالي

11 وعده صبحانه گرم به صورت بوفه

برنامه پرواز :

iranair
31 مرداد
پرواز از تهران به پاريس 10:55 07:10 IKAORY 24AUG IR 733
پرواز از وين به تهران 17:45 10:55 VIEIKA 02SEP IR 716
نام هتل خدمات هتل قیمت ۲ تخته (هر نفر) قیمت ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت ۶ تا ۱۲ سال (هر نفر) کودک بدون تخت ۲ تا ۶ سال (هر نفر) توضیحات

همکاری با تمامی خطوط هوایی به صورت مستقیم

عضویت در خبرنامه پیامکی